basen2017 Rozabasen4basen 6rozalkadwie chatyos.ryb.32 domkiangielka 2osada+ baliaAga +RozaA+R kąpielkonie

Aktualności

Weekend majowy

oraz Boże Ciało

Powitanie wiosny

Majówka nad morzem to doskonała okazja do powitania wiosny w nowych okolicznościach przyrody. Spacery brzegiem morza, przy okazji zbierania bursztynu, dostarczą  płucom i całemu systemowi krwionośnemu, zbawiennej dawki jodu. Nadto, można wybrać się  nowo powstałym szlakiem rowerowym  do ujścia Wisły, albo przez Stegnę, Kąty Rybackie do Krynicy Morskiej.
 W "Mewie" otwarcie sezonu grillowego w klimatycznej Chacie Biesiadnej, a wieczorem, na życzenie kąpiel w balii słowiańskiej.

Ceny:patrz oferta weekendowa w cenniku.

Jodowa terapia

Jodoterapia

Tylko nad polskim morzem możemy zażywać jodoterapii. Pogoda niekoniecznie musi być słoneczna, najlepiej wietrzna lub sztormowa, wówczas nasycenie jodem jest najwyższe. Uwzględniając dodatkowo zwiększoną jonizację powietrza, która mobilizuje mechanizmy obronne organizmu, otrzymamy efekt  oczyszczenia dróg oddechowych od alergentów. Pobudzona gospodarka hormonalna przyspiesza przemianę materii. Jod wspomaga odchudzanie,, odpowiada za efektywne  spalanie substancji energetycznych, obniżając poziom cholesterolu. Kilkudniowa kuracja wpłynie na poprawę samopoczucia, zdolność koncentracji, odporność na stresy i poprawę witalności.

Dlatego zapraszamy na wszystkie weekendy  niezależnie od pogody.

Posiadamy całoroczną bazę w klimatycznych domkach z kominkami w Jantarze jak też pokoje 50m. od plaży w Stegnie. Wyśmienite wyżywienie dań kuchni regionalnej na miejscu.

Nowa inwestycja - domki "Ostoja"

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.