basen2017 Rozabasen4basen 6rozalkadwie chatyos.ryb.32 domkiangielka 2osada+ baliaAga +RozaA+R kąpielkonie

Pójść na spacer po bezludnej plaży,
dać się ponieść bezmiarowi wody, wiatru, piasku,
pozostać sam na sam z wszechogarniającą przyrodą.
Najlepiej o wschodzie słońca w Jantarze.

Ośrodek Mewa ze względu na swoje położenie i świetne skomunikowanie z większymi miastami Polski (30 min do Gdańska, 3,5 godz. do Warszawy, 30 min do Elbląga trasami S-7 i autostradą A-1), lotnisko w Rębiechowie oraz terminale promowe w Gdańsku i Gdyni powodują, że nie ma problemu z dojazdem. Niewątpliwe walory otoczenia (morze, lasy, Mierzeja Wiślana, szlak Menonitów, szlaki wodne, ujście Wisły, zamek w Malborku, katedra w Pelplinie, starówka w Elblągu, katedra i planetarium we Fromborku), dają podstawę do stwierdzenia, że jest to miejsce unikatowe dla reprezentantów i przedstawicieli firm z całej Polski.

Ucieczkę od medialno-korporacyjnego matriksa znajdziesz wśród wszechogarniającej Cię przyrody w Jantarze. Tu powrócisz do równowagi pomiędzy ciałem i umysłem.

W "Mewie" proponujemy:  balię słowiańską, piłkę siatkową, bilard, ping-pong, basen, grill, ogniska, ścieżki rowerowe,dyskoteki, jazda konna w pobliskich stadninach, salkę treningową, nordic walking, aerobik, podstawy gry w golfa.

Ceny ustalane indywidualnie

Organizujemy: konferencje, szkolenia, wesela, komunie, imprezy integracyjne, bankiety. garden party, spotkania po latach.

Uczestnikom proponujemy także:

Koncerty organowe w Stegnie i Oliwie wycieczki do Trójmiasta, Malborka, Elbląga, Fromborka oraz rejsy po Zalewie Wiślanym, wyprawy na dorsza, wędkowanie, rowery, aerobik.

Golf na Sand Valley  and Golf Club

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.