basen2017 Rozabasen4basen 6rozalkadwie chatyos.ryb.32 domkiangielka 2osada+ baliaAga +RozaA+R kąpielkonie

Wesela

Wyjawcie nam Państwo swoje marzenia i pozwólcie stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego Specjalnego Dnia. Zaproście gości i nie troszczcie się o nic więcej. Przygotujemy wszystko, co niezbędne, abyście właściwie świętowali ten wyjątkowy dzień, począwszy od kwiatów poprzez specjalnie dobrane zestawy weselnych potraw. Nasza propozycja obejmuje organizację przyjęcia weselnego, nocleg i poprawiny, które możemy przygotować w zależności od Państwa fantazji i potrzeb -  na  Sali Głównej lub w Chacie Biesiadnej albo  w obu obiektach jednocześnie.

MIEJSCE ORGANIZACJI PRZYJĘCIA:

Główna Sala Weselna: przez cały rok zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w Sali Restauracyjnej zaprojektowanej w stylu komfortowego minimalizmu. Sala przygotowana jest na przyjęcie gości w ilości do 150 osób. Salę taneczną może stanowić także hala namiotowa o powierzchni 150 m. kwadratowych, gotowa pomieścić w/w ilość uczestników.


Chata Biesiadna: wiosną, latem i jesienią możemy zająć się organizacją przyjęcia weselnego i poprawin w stylowej chacie biesiadnej, w której na wspólnej biesiadzie i zabawie można swobodnie zacieśniać więzi rodzinne i przyjacielskie.

Patrz: galeria - wesela.
Każdy z Państwa ma możliwość ustalenia indywidualnego menu i szczegółów przyjęcia weselnego. Pomożemy zająć się oprawą muzyczną, fotografem, dekoracjami, a nawet zorganizujemy ceremonię ślubną w pobliskim kościele, z którego możecie Państwo przyjechać na przyjęcie weselne wybranym pojazdem. Zajmiemy się kompleksową organizacją całej uroczystości weselnej, noclegów i poprawin.
Jako prezent od organizatorów proponujemy:
Romantyczny apartament dla Nowożeńców w noc poślubną wraz ze śniadaniem .
Powitalną lampkę wina musującego dla wszystkich gości
Chlebek weselny na powitanie Młodej Pary
Elegancką salę weselną wraz z uroczyście nakrytymi stołami
Bezpłatny parking
Możliwość korzystania z własnych alkoholi bez opłaty tzw. korkowego (alkohole koniecznie muszą posiadać banderolę z akcyzą)
Osobistą opiekę i pomoc naszego pracownika, który pomoże zorganizować oprawę muzyczną, fotografa, dekoracje.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG DODATKOWYCH:

Organizację ceremonii zaślubin w „Mewie”
Dekoracje kwiatowe stołów weselnych oraz sali
Organizację wesel tematycznych: np. ludowe, słowiańskie, żeglarskie
Przejazd bryczkami weselnymi lub limuzyną z Kościała w Jantarze do „Mewy”
Pokazy fajerwerków
Nocne seanse puszczania „chińskich lampionów” na szczęście Pary Młodej
Organizacja ogniska
Dodatkowe propozycje menu: pieczony dzik lub prosie, „stół wiejski” z lokalnymi specjałami
Obsługę barmańską w czasie przyjęcia weselnego – „open bar” z Państwa alkoholami
Organizację przyjęcia poprawinowego w formie grilla i zabawą w chacie biesiadnej.

OFERTA NOCLEGOWA

Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji noclegu w „Mewie”. Przygotowaliśmy z myślą o gościach weselnych atrakcyjne ceny pokoi i domków. Oddajemy Państwu do dyspozycji  miejsca noclegowe w hotelu, domkach drewnianych oraz chatach, do których zapraszamy w okresie wiosna-lato-jesień.

POPRAWINY WESELA

Rodzinny i relaksujący dzień poprawin wesela proponujemy zorganizować dla Państwa w formie:

Śniadania poprawinowego: dwa ciepłe dania, kwaśna zupka na” dzień następny”, bufet wędlin i pieczystego, serów żółtych i pleśniowych, bar sałatkowy oraz słodki bufet z owocami i ciastami * ( w przypadku ciast zamówionych w „Mewie”). Śniadanie poprawinowe przewidziane jest w godzinach 10:00 -12:00, nie jest ono płatne w przypadku gości korzystających z noclegu w „Mewie”. Koszt organizacji śniadania poprawinowego dla gości nie korzystających z noclegu w „Mewie” to 35 zł/osobę.

Grill w chacie biesiadnej: Jest to ciekawa propozycja organizacji przyjęcia w plenerze. Dania podawane są w formie bufetu, przyjęcie można uatrakcyjnić podaniem pieczonego dzika lub prosięcia. Koszt organizacji przyjęcia ustalany jest w zależności od wybranej propozycji menu już od 55 zł/ osobę.

Uroczysty obiad poprawinowy: serwowany w Sali Restauracji, obiad składający się z trzech dań oraz deseru. Menu ustalamy bezpośrednio z Państwem, cena już od 50 zł/osobę.

PAKIETY WESELNE

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty obejmującej organizację przyjęcia weselnego. Koszt uroczystości od 170zł/osobę. Ceny do ustalenia i negocjacji w zależności od wyboru wariantu pakietowego.
Szczegółowe propozycje menu ustalamy wg indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Kontakt: mewa@mierzeja.pl lub tel.503-555-479
Opracowanie fot. Agnieszka Cichowska tel.502-458-447

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.