basen2017 Rozabasen4basen 6rozalkadwie chatyos.ryb.32 domkiangielka 2osada+ baliaAga +RozaA+R kąpielkonie

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny „MEWA” znajduje się na skraju Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana na dużym, zagospodarowanym, ogrodzonym terenie, w odległości ok. 15 min. leśnej drogi od plaży.

Oferujemy:

"Osada Rybacka"  to zespół stylowych  chat tworzących jeden kompleks. W każdej chacie znajdują się  trzy  komfortowe, samodzielne dwukondygnacyjne mieszkania posiadające osobne nie krępujące wejścia.  Na parterze  salon z kompletem wypoczynkowym -  narożnym, z możliwością  wypoczynku dla dwóch osób.  Aneks kuchenny, łazienka z natryskiem i W.C. Na piętrze dwie odrębne sypialnie dla łącznie czterech osób z wyjściem na balkon. Mieszkania kompletnie wyposażone. TV LCD w każdym domku/apartamencie/. Powierzchnia użytkowa od 40 do 58m. 2.  Ponadto dwa samodzielne domki Kapitański i Admirał o identycznym rozkładzie.

Hotel : pokoje 2-4 osobowe w murowanym całorocznym budynku hotelowym. Wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi i balkonami. Wyposażenie: czajnik,TV+radio. szafa, stolik, krzesła. Łazienki i pokoje na parterze przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Ponadto: apartament i pokoje studio  4-ro osobowe. Sala jadalna na ponad 100 osób, domowe przedszkole, bilard, tenis stołowy

Drewniane domki  3 i 4 osobowe, dwu pokojowe typu Turistik i Standard. Wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi i tarasami. Wyposażenie: zestaw naczyń, chłodziarki, radio, czajnik. W typu Standard TV i kuchenka.

W cenie pobytu:

Plac zabaw

Basen letni ze zjeżdżalnią oraz basen suchy

Miejsce na ognisko /samodzielne przygotowanie drzewa/

Parking, chata biesiadna

Domowe przedszkole

Boisko do piłki siatkowej

Wi-Fi

Odpłatnie: przygotowanie balii słowiańskiej do kąpieli,

przygotowanie ogniska, wypożyczenie rowerów.

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.